Almeda e dashuruar ”kokë e këmbë”

Loading...

Almeda mjaft aktive Modelja e njohur shqiptare, e cila është e martuar me aktorin e njohur turk, Toglahan Sayisman, Almeda Abazi është ndër femrat më të bukura shqiptare në vend dhe më gjerë, për faktin edhe që është personi i zemrës i ”Çënarit”.

Bukuroshja shqiptare me ndjekësit e saj shumë shpesh ndanë momente nga jeta e saj e përditshme, me ç’rast pëlqehet dhe komentohet shumë, shkruan rtv21. Në postimet e saj, qoftë edhe përmes videove të ndryshme shpesh e shohim edhe aktorin e njohur, Tolgahanin, që u mori mendjen shqiptarëve me rolin e ”Çënarit” nga seriali ”Lale”.

E kur jemi te ky i fundit, në një storie të publikuar së fundmi nga Almeda shihet ”Çënari” duke vozitur, teksa krahas videos, bukuroshja shqiptare ka shkruar se është e dashuruar në të. Kujtojmë se Almeda një muaj më parë e kishte mbyllur llogarinë e saj në Instagram, por siç duket nuk ka mundur të qëndrojë larg rrjeteve sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *