Kemajli dëshmon se është shumë mirë pas aksidentit..

Kemajli sapo publikoi një foto jashtëzakonisht tërheqëse U raportua se aktori i njohur turk Burak Ozcevit, gjatë xhirimit të filmit “Can Veda” kishte kënduar kyçin e këmbës dhe ishte dërguar në spital, shkruan rtv21.tv Mirëpo aktori ka dëshmuar se duket shumë në formë dhe ka marrë vetën shumë mirë. Ai në Instagram Story ka postuar…

Traileri i filmit “Vëllai im 2”

Një projekt filmik që kinematografia turke solli dy vite më parë u pëlqye shumë nga të gjithë, madje edhe nga publiku shqiptar. Është ky filmi “Kardesim Benim” që në shqip do të thotë “Vëllai im” me protagonistë aktorët, Burak Ozçivit dhe Murat Boz. Meqenëse pjesa e parë e këtij filmi ishte pëlqyer shumë, regjisori kishte…

Zeynep e fshin nga jeta burrin e saj

Dasma e Hazall dhe e Tuan Tunali ishte nga më të përfolurat e mediave turke. Shumë shpejt u ndalën së përfoluri çiftin pasi ata shumë rrallë u panë së bashku apo në rrjetet sociale. Me rritjen e famës Hazall më shumë u pa pranë kolegëve të famshëm të saj se sa afër burrit. Po komentimet…

Kaq elegant nuk i keni parë asnjëherë Almedën e Tolgën (Foto)

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayismani janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Në profilin e saj në Instagram, Almeda ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me bashkëshortin e saj Tolgahan Sayismanin, që të dy shumë elegant, shkruan lajmi. Almeda ishte veshur në një fustan të zi,…

Hyrrem kapet mat me të dashurin në hotel…

Ajo është një nga aktoret më të kërkuara në kinematografinë turke. Behët fjalë pikërisht për aktoren Maryem Ozerli, e cila për publikun shqiptar është bërë e njohur me interpretimin e saj si Sulltaneshë Hyrrem në serialin ‘Sulejmani i Madhërishëm”. Pas një lidhje të dështuar aktorja e njohur ka nisur një romancë të re me aktorin…

Vjehrra i përgatit ëmbëlsirë, Tolgahan e quan shpirt

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman me rolet e tij në shumë telenovela turke ka fituar zemrat e publikut shqiptar. Por, fama e tij tek shqiptarët është rritur edhe më shumë kur ai u lidh me modelen Almeda Abazi, shkruan lajmi.net. Çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë dhe tashmë jetojnë të lumtur pranë…