Çfarë ka ndodhur me Bihterin? Shikoni me vëmendje fotot e saj..

Aktorja Beren Saat është vënë në qendër të vëmendjes së kronikave rozë në Turqi, si pasojë e një dobësimit që bie lehtë në sy. Aktroja e njohur në Shqipëri për rolin e Bihterit në serialin “Dashuri e Ndaluar” dhe për rolin e Jamurit në serialin “Hakmarrja” ishte përfolur shumë për dobësimin e saj edhe gjatë…

Almeda e dashuruar ”kokë e këmbë”

Almeda mjaft aktive Modelja e njohur shqiptare, e cila është e martuar me aktorin e njohur turk, Toglahan Sayisman, Almeda Abazi është ndër femrat më të bukura shqiptare në vend dhe më gjerë, për faktin edhe që është personi i zemrës i ”Çënarit”. Bukuroshja shqiptare me ndjekësit e saj shumë shpesh ndanë momente nga jeta…

Nuk keni për ta besuar, po ja sa vjeçare është Xhansu

Është e rrallë që në një moshë të re të kesh karrierën e siguruar. Një ndër të rrallat raste është ai aktorës turke Leyla Tanlar që në publikun shqiptar njihet me emrin Xhansu. Ka vetëm 19 vjet dhe ka arritur që ta njohin miliona njerëz, e kjo falë talentit për aktrim. Fama e saj kaloi…

Kemajli dëshmon se është shumë mirë pas aksidentit..

Kemajli sapo publikoi një foto jashtëzakonisht tërheqëse U raportua se aktori i njohur turk Burak Ozcevit, gjatë xhirimit të filmit “Can Veda” kishte kënduar kyçin e këmbës dhe ishte dërguar në spital, shkruan rtv21.tv Mirëpo aktori ka dëshmuar se duket shumë në formë dhe ka marrë vetën shumë mirë. Ai në Instagram Story ka postuar…