Hande Ercel feston ditëlindjen e rrethuar surprizat! Ja sa vjeç bën aktorja!

Loading...

Hande Ercel ka lindur më 24 nëntor 1993. Ajo mbush sot 24 vjeç.

Edhe pse ende shumë e re në moshë, Hande është mjaft e suksesshme. Ajo thotë se suksesi i saj vjen dhe nga bukuria dhe nga edukimi.

Në fillim ajo u shfaq në rolin e Selenës në filmin “Pema e Jetës” dhe për herë të fundit e kemi parë në rolin e Hayat në filmin “Jete”. Projekti i saj i fundit është seriali “Perla e zezë” ku Hande interpreton së bashku me Tolgahan Sayisman.

Sot, aktorja është zgjuar e rrethuar me lule dhe shumë urime të cilat ka vendosur t’i ndajë me ndjekësit e saj në Instagram. Edhe ne i urojmë Handes sa më shumë vite të bukura!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *