Ja cili është seriali që bashkoi 11 vite më parë dy aktorët e njohur, në atë kohë ende fëmijë!

Loading...

«Dashuri e pafund» do të mbahet mend si një nga serialet më të suksesshëm të kinematografisë turke.

I transmetuar në më shumë se 60 shtete, ky serial sapo është shpallur fitues i Çmimeve Emmy në kategorinë “Seriali më i mirë”.

Megjithatë, fansat e dy aktorëve Neslihan Atagul dhe Kaan Urgancıoğlu do të kujtojnë gjithashtu se ky serial bashkoi pas 11 vitesh dy aktorët e mirënjohur. Në vitin 2006, ata interpretuan në “İlk Aşk”.

Ky film ishte filmi i parë ku Neslihan interpretoi. Ajo luante në rolin e Genç Bahar dhe ishte vetëm 13 vjeç.

Megjithatë, dy aktorët do të takoheshin përsëri në rolet protagoniste të “Dashuri e pafund”, Neslihan si Nihan ndërsa Kaan si Emir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *