Kemajli dëshmon se është shumë mirë pas aksidentit..

Loading...

Kemajli sapo publikoi një foto jashtëzakonisht tërheqëse U raportua se aktori i njohur turk Burak Ozcevit, gjatë xhirimit të filmit “Can Veda” kishte kënduar kyçin e këmbës dhe ishte dërguar në spital, shkruan rtv21.tv Mirëpo aktori ka dëshmuar se duket shumë në formë dhe ka marrë vetën shumë mirë. Ai në Instagram Story ka postuar një fotografi i veshur në të zeza. Pamje edhe më të mirë atij i jep natyra e vjeshtës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *