Almeda e dashuruar ”kokë e këmbë”

Published on :

Almeda mjaft aktive Modelja e njohur shqiptare, e cila është e martuar me aktorin e njohur turk, Toglahan Sayisman, Almeda Abazi është ndër femrat më të bukura shqiptare në vend dhe më gjerë, për faktin edhe që është personi i zemrës i ”Çënarit”. Bukuroshja shqiptare me ndjekësit e saj shumë […]

Kaq elegant nuk i keni parë asnjëherë Almedën e Tolgën (Foto)

Published on :

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayismani janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Në profilin e saj në Instagram, Almeda ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me bashkëshortin e saj Tolgahan Sayismanin, që të dy shumë elegant, shkruan lajmi. Almeda ishte veshur […]

Vjehrra i përgatit ëmbëlsirë, Tolgahan e quan shpirt

Published on :

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman me rolet e tij në shumë telenovela turke ka fituar zemrat e publikut shqiptar. Por, fama e tij tek shqiptarët është rritur edhe më shumë kur ai u lidh me modelen Almeda Abazi, shkruan lajmi.net. Çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë dhe […]