Ja si u prezantua «Dashuri e pafund» në Çmimet Emmy

Published on :

Seriali i mirënjohur tashmë në të gjithë botën «Dashuri e pafund» është vlerësuar si «Seriali më i mirë» në ndarjen e çmimeve Emmy. Seriali i prodhuar nga Ay Yapim është i pari serial turk i cili vlerësohet me këtë çmim prestigjioz. Burak Özçivit (Kemal), Neslihan Atagül (Nihan) and Kaan Urgancıoğlu […]

Kara Sevda – Episodi 242

Published on :

Kara Sevda – Episodi 242 Kara Sevda, Kara Sevda ejashiko, Kara Sevda episodi 242, Kara Sevda epizodi fundit, Kara Sevda perkthim shqip, Kara Sevda perthim shqip 242, Kara Sevda pj 242, Kara Sevda pjesa me e re, seriali Kara Sevda (Dashuri e Erret), seriali Kara Sevda (Dashuri e Erret) pj […]

Kara Sevda – Episodi 240

Published on :

Kara Sevda – Episodi 240 Kara Sevda, Kara Sevda ejashiko, Kara Sevda episodi 240, Kara Sevda epizodi fundit, Kara Sevda perkthim shqip, Kara Sevda perthim shqip 240, Kara Sevda pj 240, Kara Sevda pjesa me e re, seriali Kara Sevda (Dashuri e Erret), seriali Kara Sevda (Dashuri e Erret) pj […]

Kara Sevda Episodi 238 – Tvseriale

Published on :

Kara Sevda – Episodi 238 Kara Sevda, Kara Sevda ejashiko, Kara Sevda episodi 238, Kara Sevda epizodi fundit, Kara Sevda perkthim shqip, Kara Sevda perthim shqip 238, Kara Sevda pj 238, Kara Sevda pjesa me e re, seriali Kara Sevda (Dashuri e Erret), seriali Kara Sevda (Dashuri e Erret) pj […]

episodi

Published on :

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing! Me Fal  Hena E Plot Perla E Zeze Fate te Lidhura Gjithcka Per tim Bir Nusja Nga Stambolli Kara Sevda Guxim Dhe Bukuri Seriale Shqip Trumcaku Flak Pasioni   Ambicie E Verber, Asi, Brenda, Dashuri […]