Ja si u prezantua «Dashuri e pafund» në Çmimet Emmy

Published on :

Seriali i mirënjohur tashmë në të gjithë botën «Dashuri e pafund» është vlerësuar si «Seriali më i mirë» në ndarjen e çmimeve Emmy. Seriali i prodhuar nga Ay Yapim është i pari serial turk i cili vlerësohet me këtë çmim prestigjioz. Burak Özçivit (Kemal), Neslihan Atagül (Nihan) and Kaan Urgancıoğlu […]

Çfarë ka ndodhur me Bihterin? Shikoni me vëmendje fotot e saj..

Published on :

Aktorja Beren Saat është vënë në qendër të vëmendjes së kronikave rozë në Turqi, si pasojë e një dobësimit që bie lehtë në sy. Aktroja e njohur në Shqipëri për rolin e Bihterit në serialin “Dashuri e Ndaluar” dhe për rolin e Jamurit në serialin “Hakmarrja” ishte përfolur shumë për […]

Nga sonte Seriali i ri“Deti i jetës sime”

Published on :

Një histori tronditëse familjare vjen në ekranin tuaj Pas përfundimit të serialit shumë të pëlqyer ”Kosem”, i cili mbrëmë përfundoi me vdekjen e sulltaneshës ”Kosem”, nga sonte fillon një nga serialet më të shikuara dhe më të pëlqyera, “Deti i jetës sime”. “Deti i jetës sime”, me kryepersonazhet  Denizën – […]

Kosem – Episodi 175 (Fund i Serialit)

Published on :

Video eshte me poshte What Is Forex? The foreign exchange market (forex, FX, or currency market) is a global decentralized market for the trading of currencies. This includes all aspects of buying, selling and exchanging currencies at current or determined prices. In terms of volume of trading, it is by […]