Almeda e dashuruar ”kokë e këmbë”

Published on :

Almeda mjaft aktive Modelja e njohur shqiptare, e cila është e martuar me aktorin e njohur turk, Toglahan Sayisman, Almeda Abazi është ndër femrat më të bukura shqiptare në vend dhe më gjerë, për faktin edhe që është personi i zemrës i ”Çënarit”. Bukuroshja shqiptare me ndjekësit e saj shumë […]